Џони Деп ќе снима дует со Џастин Бибер

25 февруари, 20110
jony depp

Дека Џони планира да пропее, не се работи за шега. Поточно, за можната соработка меѓу Џони Деп и Џастин Бибер, “виновна” е ќерката на Џони, Лили Роуз, која е голема обожавателка на Бибер.

Џони изјави дека сака да ја исполни желбата за дует на неговата ќерка, но предупреди дека неможе да му парира на Џастин, како што вели тој: Премногу е талентиран во споредба со мене.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi