Меган Фох ја претстави новата колекција на Армани

25 февруари, 20110
Megan Fox armani 2011

Најновата реклама на Армани, ја разубавува прекрасната Меган Фокс. Сега е пуштен само дел од рекламата, а во целост таа ќе биде пуштена многу наскоро. Меган ги претставува најновите колекции на долна облека и на фармерки од брендот Армани.

Таа е заштитно лице од 2009 година, а дотогаш на таа позиција беше Викторија Бекам. За машкиот дел пак, на местото на Дејвид Бекам, лани беше Кристиано Роналдо, а годинава е Рафаел Надал.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/