Џони Деп нападнат од булдогот на Анџелина

13 јануари, 20110
johnny-depp

За време на снимањето на “Туристот”, Бред Пит и Анџелина Џоли сакале да одат на вечера, па своето куче морале да го остават на Џони Деп да го причува. Џони изјавил дека најпрво се гадел од булдогот затоа што ужасно мирисал, но бидејќи станувало збор да го причува само неколку часа, се согласил. Сѐ било во ред, додека Џони не седнал на креветот да ги соблече чевлите. Тогаш кучето му скокнало на грбот и тој неможел да се одбрани. Почнал гласно да бара помош, па штом го слушнале веднаш влегле на помош.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi