Џорџ Клуни и Стејси Киблер заборавија на обврските, си уживаат во Мексико :)

21 декември, 20110
1

Џорџ Клуни и неговата девојка, Стејси Кублер се во Мескико, заборавајќи на сите обврски, уживаат во топлото време и различни активности. Познатиот пар тргнал во турнеја низ Кабо Сан Лукас, но пред тоа го посетиле кафулето во близина и се освежиле со неколку коктели. Во вистиско летно издание изнајмиле автомобил за голф во којe поминале многу време возејќи се низ терените.

Неодамна Клуни им откри на новинарите дека ја користи својата слава додека може, бидејќи е свесен дека нема да трае вечно. Додека го почитуваат во Холивуд, актерот ги бира само оние улоги кои му одговараат, а работите ги завршува на свој начин и се обидува да ги помести границите подалеку од она што е дозволено во бизнисот. “Го работам тоа што можам и и она што сакам, во иднина сигурно повеќе нема да имам сила за тоа. Навистина ми е интересно да ги поместувам границите на она што студиото го доволува, еден ден кога ќе бидам стар и кога ќе се навратам на минатото, сакам да кажам дека додека имав клучеви, ‘возев најбрзо и најжестоко’ што можев”, доста сликовито од страна на актерот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma