Џорџ Мајкл е повторно сам

9 март, 20110
a different story 4 0512

Џорџ Мајкл и Кени Гос ставија крај на петнаесет годишната врска. Извори блиски на двојката изјавија дека Кени се решил на овој чекор откако веќе долг период се чувствувал запоставен од својот партнер. Според Кени, неговиот партнер неодговорно се однесувал и покрај алкохолот користел и различни дроги. Сето тоа почнало навистина да му смета и се решил на крај. Инаку, Џорџ и тексашкиот претприемач Кени беа во врска долга петнаесет години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi