Џулијан Мур ги откри слабостите

28 јуни, 20110
julianne_moore_007 copy

Во интервјуто за магазинот “Health”, Џулијан Мур говори за недостатокот на самодоверба. Иако постојано се појавува на црвениот килим, актерката открива дека не е лесно да си постојано на мета на модните критичари. Џулијан вели дека не познава некој кој нема проблем со самодовербата. “Не дека немам самодоверба, но незнам дали има некој кој нема проблем со тоа. Никој на црвениот килим не гледа околу себе мислејќи како наоколу се наоѓаат многу самоуверени луѓе”, обајснува Џулијан. Нејзината изјава е невообичаена, бидејќи сте знаеме колку стил и талент поседува Џулијан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/