Ѕирни под фустан

1 август, 20110
6

Ања Рубик (модел од Полска) предизвика големо внимение во јавноста со својот смел венчален фустан, дизајниран од Петер Дундас, кој и самиот беше гостин на свадбата (последната слика).

Нејзината врска со Саша Кнежевиќ, српски модел, долго време беше предмет на озборувања и контроверзии, затоа што се смета дека Саша е повеќе склон кон припадниците на својот пол. Дури и со венчавката, која се одржа на 19.07.2011, озборувањата не престанаа.

Како и да е, обајцата беа прекрасни на тој ден, а особено Ања. Ние може само да им посакаме убава иднина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit