И Џенифер Анистон почна да глуми лудило

1 август, 20110
aniston-prince

Кога е во прашање стилот таа е на врвот. Џенифер Анистон важи за една од дамите на Холивуд што знае што, како и кога да облече.

Таа знаејќи го тој факт почна и да дава модни критики за нејзините колеги од јавниот свет.

На ред стигна и принцот Вилијам. Кога станува збор за Вилијам мислам дека се на него е супер. Тој е едноставен и секогаш среден. Особено сега кога ќе го видиме, откако направи транплатација на косата може да кажеме дека е одличен. Па тоа не е нешто за чудење нели? – изјавила Анистон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit