Ѕвездата на “Вовед во анатомија” на рехабилитација

22 јули, 20110
ерик дејн

Американскиот актер Ерик Дејн, кој во серијата “Вовед во анатoмија” го игра докторот Марк Слоун, на почетокот на летото го посетил центарот за детоксикација за да се излечи од зависноста од лекови против болка.

Ерик Дејн доброволно се пријавил за лекувањето, со цел да се ослободи од зависноста од лекарства против болка кои започнал да ги користи поради спортска повреда.

Пред неколку дена Ерик и неговата сопруга, актерката Ребека Гејхарт, соопштиле дека очекуваат второ дете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit