Е бе Северинче, Северинче

12 јули, 20110
severinanaslovna

Токму пред сезоната на одмори Северина се опушти. Научени да ја гледаме секогаш средена и со одлична линија, овој пат Севе потфрли.

Таа викендов пееше во една хрватска дискотека, каде им пружи големо задоволство на машкиот дел од публиката. Но, се до моментот кога се сврте со грботе кон публиката. Освен тоа што фустанчето кое го носеше беше прекратко, публиката можеше и да го види салото на Севе кое висеше од сите страни.

Коментарите беа: Треба Севе да си купи фустанче за еден конфекциски број поголемо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit