Ед Нортон во преговори за улога

13 јули, 20110
ed-norton-498

Холивудскиот актер Ед Нортон започнал преговори за улогата на негативец во филмот “Борновиот идентитет“ со Џереми Ренер.

Ренер, кој се прослави со “Катанец за болка”, ќе го видиме во филмот ‘Mission Impossible-Ghost Protocol” со Том Круз.

“Борновиот идентитет” е продолжение на оригиналната триологија за таен агент Џејсон Борн кој го игра Мет Дејмон. Ренер ќе го игра владиниот агент кој е во потрага по својот идентитет. ‘Борновиот идентитет’  ќе го режира Тони Гилрој, за разлика од претходната трилогија, која е во режија на Пол Гринграс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit