Една од девојките која му предизвика главоболки на Рајан Гигс

12 јуни, 20111
0

Атрактивната Велшанка Имоџен Томас се сликала за машкиот магазин ‘Nuts’ во кој гордо ги покажала своите адути на кој падна и познатиот фудбалер Рајан Гигс. Познатата мисица покрај подолгата изолација од медиумите со појавила во црвен фустан со провокативно деколте.

Познатата бринета учествувала во британскиот “Голем брат”, и има излегувано со познати имиња како Тајсон Бекфорд, Расел Брендон фудбалерот Метју Колинс и др.

 

One comment

  • Reporter

    12 јуни, 2011 at 14:24

    I jas bi ja ostavil zenami poradi ovaa cuca

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma