Едни го оставаат, другите му ги апсат! Ќе остане ли Тајгер Вудс без жени? :)

8 август, 20110
alg_jamie_tiger_split

Љубовницата на познатиот Тајгер Будс била уапсена во Лас Вегас во петокот. Изворите за спроведување на законот изјавиле дека таа била вмешана во сообраќајна несреќа. Причините наводно биле и истечената регистрација на автмобилот, немањето доказ за осигурување и возење под дејство. Според изворите таа возела под дејство на алкохол.

Таа била приведена, а подоцна и ослободена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit