Еј мори моме…малој моме…нека ти е среќен роденден:) Леле…леле…19 наполни:)

23 јули, 20110
Selena-Gomez-Round-And-Round

Среќен роденден, Селена Гомез! Дизни ѕвездата стана позната на Wizards of Waverly Place и измина долг пат од тогаш. На бринета убавина, кој е сега се забавува со Џастин Бибер, треба да и се покаже дека светот не застанува тука, како што застанува нејзиниот расцутен филм (Ramona and Beezus and Monte Carlo) како и музичката кариера.

Па, како е таа славна? “Мислам дека мајка ми има планирано нешто за мене. Јас навистина не барам ништо, па мене во основа, треба да ме турнат за да го поминам денот. Можеби ќе одиме на вечера со моето семејство. Прилично здодевно “, изјавила Селена. Но, дали незјиното “Baby” момче ќе биде со неа?


“Јас всушност мислам дека тој ќе биде во Атланта. Но, тоа е во ред. Ние мора да работиме.” Се надеваме дека Селена ќе има неверојатен 19ти роденден.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit