Ејми Вајнхаус опседната со чистење

16 март, 20110
amy-winehouse

Блиски пријатели на Ејми изјавиле дека таа сега има нова пасија а тоа е чистењето. Познато е дека таа до пред извесно време имаше тешки моменти и борба со алкохолот и дрогите, но сега има нова опсесија.

Нејзините пријатели на шега изјавиле дека избегнуваат да одат кај неа дома затоа што таа е опседната со педантноста. Купувала средства за чистење во огромни количини и поминувала со часови чистејќи ги подовите и полирајќи го мебелот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi