Ејми Вајнхаус се верила пред смртта!

3 август, 20110
ejmi i trevis

Со трагичната смрт на Ејми Вајнхаус, Реџ Тревис ја изгубил најголемата љубов во животот, но и вереницата.

Имено, тие се вериле неколку недели пред нејзината смрт, изјавил неименуван извор за магазинот Sun.

Тие ја направиле веридбата во тајност, а свадбата ја планирале за следнтата година.

Од смртта на Ејми, Тревис не се оделува од семејството и пријателите на Ејми. Не можам да ви опишам која тага ја чувствувам. Поминувам низ пеколен преиод, изјавил Тревис и при тоа им се заблагодарил на сите оние кои и оддале почит на покојната Ејми.

На погребот на Ејми, нејзиниот татко Мич Вајнхаус изјавил дека е благодарен на Тревис кој успеал да и ја покаже вистинската љубов и што направил таа пред смртта да биде вистински среќна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit