Екс девојката на Роналдо и Берлускони си најде уште едно фудбалерче

29 октомври, 20110
0

Во шоуто “Островот на славните”, кое се емитувало на италијанската телевизија, се љубела со Нина Мориќ (34) и сензуално ја мачкала со крема. Девојката на Марио Балотели(21), изразувањето на љубов и сексуалните лудории по се изгледа не и се непозната работа. Убавицата која го заведе Роналдо, всушност е една од девојките кои оргијале кај италијанскиот премиер Силвио Берлускони (75).

Рафаела Фико (23) е една од девојките кои го забавувале Берлускони, танцувајќи му со маска на лицето, пишуваат странските медиуми. Пред да се фати со Балотели, се забавувала со Кристијано Роналдо (26). Имало гласини и дека му е мајка на детето на Роналдо. Рафаела се прославила во 2008 година, во италијанската верзија на ‘Big Brother “, кога сакала на бизарен начин да заработи многу пари. Рафаела за многу пари сакала на интернет да ја продаде својата невиност. Купувач, за жал, не се нашол. А со парите  планирала да купи куќа во Рим.
Таа подоцна добила примамлива понуда на интернет, но таа ја одбила, и од тогаш го носи епитетот старлета гладна за медиумско внимание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma