Ексклузивно новиот спот на Ријана за песната “You Da One”

24 декември, 20110
Rihanna

Ријана го објави вториот сингл од својот нов албум “Talk That Talk”.

По спотот за песната “We Found Love”, кој што предизвика контроверзии, започнувајќи од снимањето во Северна Ирска до критиките од страна на феминистите, поради тоа што во видео жената е прикажана како зависна од мажот, пејачката го сними спот за вториот сингл од својот актуелен албум. Спотот за песната “You Da One” е снимен во Лондон, а во видеото во кое е прикажано снимањето на спотот Ријана изјавува: “Спијам само по еден час дневно. Сé што правиме денес нема да биде важно за спомнување утре. Ужасно ме болат и печат очите”.

httpv://www.youtube.com/watch?v=b3HeLs8Yosw

httpv://www.youtube.com/watch?v=ftKJ9dxZfAs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma