Ексклузивно Попара дојде до венчалните фустани на Ким Кардашијан …имате “урнеци” за вашите свадби :)

18 август, 20110
kim-kardashian-fustani

Шпекулациите околу венчаницата на Ким Кардашијан и нејзината свадба закажана за 20-ти  август со  неjзиниот свршеник  Kris Humphries се  речиси толку жестоки скоро како тие околу кралската венчавка. Ким споделила дека венчаницата ќе биде изработена од страна на Вера Ванг но тоа сеуште не ги спречило останатите топ дизајнери да претставуваат свои скици на нивната замисла за идеалната венчаница за ѕвездата.

Погледнете ги ексклузивно венчаниците од познатите дизајнери и замислете ја оваа девојка во нив, а под секоја слика ќе дознаете и кој дизајнер ја изработил скицата!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit