Ем се дупеше ем на мажот… парите

30 јуни, 20110
marijana-cvrljak-03

Најпознатата хрватска је..аљка Маријана Чврљак по се изгледа за џабе се “ излупа “ со пола Big Brother тим во Белград. Ќе мора од “ спечаленото “ пола да му отстапи на својот сеуште легален сопруг. Морнарот за сексуалните услуги на својата жена ќе добие 52.350 еур. Сигурно не ни сонувал каков “ талент “ за бизнис имал дома. А што се однесува до “ поддршката “ на гревот Божји, што да ви кажеме. Замислете поддршка и дава кој друг ако не колешка и по секси видео услуги – Северина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi