Која е поголема…

30 јуни, 20110
jelenaiseverina

Северина и Карлеуша се топ две сродни души. Ем по занаетот што го работат јавно, ем заради товарот што го влечат зад себе, ем заради желбата да бидат приметени, ем заради провокативниот т.н сексуален набој во своите настапи, ем заради безброј заеднички е.ачи… ем заради милион други “ ситници “ кои нормална жена на крај памет не би ги “упражњавала” гарант. Сите овие ЕМ работи направија невидена збрка на финалето на српскиот Big Motherfucker. Двете идентични со идентична цел да промовираат свои песни. Замислете и на девете им исчезнаа мистериозно видео клиповите од You Tube. Циркус во боја. Ме чуди како може народ да се пали на вакви ликови?

На Северина клипот и го “ симнал “ некој фан, а на Карлеуша замислете сопственикот на Пинк ТВ, Жељко Митровиќ. ЕЕЕ Митровиќу… Сигурно и ти “ стана “ еден од милионите љубоморни фаци, кој не може да одолее на успесите на српската сељанчица т. е “ дива “ како што многумина љубат да кажат за овој “ монструм “ од жена.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/