Ema Bunton го роди вториот син

6 мај, 20110
emma-bunton

Позната по своето некогашно учество во жеснката група “Spice girls” Ema Bunton, стана мајка по втор пат. Таа го роди малиот Tate. Тој дојде на свет сигурно и гласно, сега сите се чувствуваме добро, напишала таа на својот профил на Twitter, заблагодарувајќи им на сите оние кои им пружиле честитки на неа и нејзиниот сопруг.

Таа неодамна изјави дека децата ги натерале повторно да се обединат сите членки на групата. Сега заради децата се дружиме и се гледаме почесто, мајчинството не обедини повтроно, изјавила таа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma