Ема Вотсон незнае што да прави со парите

11 јануари, 20110
EmmaW

Актерката Ема Вотсон, 20, која се прослави со улогата во “Хари Потер”, изјавила дека незнае што да прави со парите кои ги има. Нејзиното богатство се проценува на 32 милиони долари. Таа изјавила и дека освен образованието двете најскапи работи кои таа си ги купила се нејзиниот автомобил “Тојота Приус”, кога го положила возачкиот испит и лап топ. Имам премногу пари а незнам што да правам со нив, додала Ема.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma