Emir Kusturica во Кан се појавил не избричен и облечен во тренерка

11 мај, 20110
FRANCE-FILM-FESTIVAL-CANNES

Додека сите негови колеги во Кан пристигнуваат со најновите парчиња од светски познатите дизајнери, Емир Кустурица се појавил со неуредна фризура, неизбричен и со тренерки. Изгледа него не му е голем предизвик да позира на црвениот тепих.

На црвениот тепих во Кан веќе пристигнаа Uma Turman, Jude Law и Robert De Niro.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma