Lady Gaga со новата фризура изгледа како Cruella од 101 далматинец

11 мај, 20110
FP_IMAGE_7287186/FP_SET_7287161

Пејачката Lady Gaga го избра Париз за место каде ќе ја промовира својата нова фризура. Од Америка таа слетала на аеродоромот во Париз, каде веднаш ја пречекале голем број на новинари и фотографи.

Таа се појавила со црн, долг, кожен мантил и големи очила за сонце. Освен тоа ја покажала и новата фризура со која таа многу наликува на Cruella од позантиот “101 Далматинец”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi