Емпорио Армани: 30 години на врвот на светот:)!

29 август, 20110
megan-foks-armani

Овој бренд, Армани, годинава ќе го прослви својот јубилеј од 30 години и по тој повод не потсетуваат со кои сè познати личности соработуваа, кога станува збор за рекламирањето на нивните колекции за долна облека.

Меѓу нив се: Викторија Бекам и Дејвид Бекам, Кристијано Роналдо, Меган Фокс, а од сезоната есен-зима 2011 Армани може да се пофали со ново заштитно лице, а тоа е тенисерот Рафаел Надал. На него друштво ќе му прави атрактивната Ријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma