Ен Хатавеј како „Cat woman” и личит нели? :)

6 август, 20110
1

Уште во јануари месец беше објавено дека токму оваа млада талентирана актерка, Ен Хатавеј, ќе влезе во чевлите на  „жената мачка“.

Додека некои беа убедени дека одлично ќе се вклопи во улогата, други критичари не беа целосно убедени во тоа.

На социјалната мрежа фејсбук била покрената дебата, па така Ен Хатавеј добила 100 лајка од фановите дека одлично ќе се вклопи во оваа улога, но имало и такви кои пишале дека би сакале да ја видат Анџелина Џоли како “жената мачка“.

Погледнете ја галеријата од снимањето на овој филм, каде наскоро ќе ја видиме Ен Хатавеј.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit