Енрике има најмал пенис на свет

29 јули, 20110
Enrique-Iglesias-Wallpapers

Енрике Иглесијас открил на своите фанови интересни детали за себе. Пејачот во средата настапувал во Мелбурн, а за време на концертот ја информирал публиката дека има многу мал пенис. На сцената тој разговарал со неколку момци за првото сексуално искуство.

“Имав 17 години…Бев многу нервозен“, вели Енрике. Тој вели дека сексот му траел само 10 секунди, но додава и дека неговиот добар изглед нема никаква врска со големината на неговиот пенис.

“Шпанскиот добар изглед нема никаква врска со голамината на пенисот. Можеби добро изгледам, ама имам најмал пенис на светот”, изјавил познатиот пејач. Ова не е прв пат Енрике да зборува јавно за големината на својата машкост. Претходно има изјавено како му е тешко да пронајде доволно мали кондоми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit