Кога ќе пораснам ќе бидам славен

29 јули, 20110
leonaslovna

Сите тие славни ѕвезди имаат фотографии од нивното детство, кои ние ги немаме видено. Еве како изгледале тие кога биле мали, кога не биле славни, кога можеби не ни сонувале дека ќе бидат ова што се денес.

Бритни Спирс

 

Деми Мур
Еминем
Џорџ Клуни
Џенифер Лопез
Џенифер Анистон
Леонардо ДиКаприо
Мадона
Мерлин Менсон
Мајкл Џордан
Роби Вилијамс
Сара Џесика Пракер
Шакира
Том Хенкс
Викториа Бекам

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi