Познатите пред објективот на Ентони Мандлер

18 март, 20110
03

Ентони Мандлер е познат како режисер на многу музички спотови. Има соработувано со познатите Ријана, Џеј Зи, Ашер и многу други. Тој ги создава и рекламите за Моторола, Самсунг и други познати светски брендови. Покрај сето ова тој се занимава и со фотографија. Погледнете ја неговата галерија од  портрети на познатите личности во шоу бизнисот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi