Лејди Гага на српски

18 март, 20110
Лејди Гага на српски

Најпопуларната пејачка на денешницата во интересна српска пародија. Подоле и оригинал видеото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi