Ештон и Брус се сретнале!!! И нормално Ештон плачел како мала “бебица”:)))

5 ноември, 20110
bruce-willis-and-ashton-kutcher_538x356

Брус Вилис е многу лут на Eштон Качер и со денови се обидувал да дојде до него како би му објаснил што мисли за неговото неверство. Ештон не му одговарал на повиците и пораките, но на крајот наводно се согласил да се сретне со Брус.

“Брус бил бесен, и викал по Ештон, и му рекол дека не и наштетил само на Деми, туку и на неговите ќерки. Воопшто не му давал да се брани и побарал од него да се прибере што е можно побрзо и да започне нормално да се однесува. Ештон на крајот се расплакал и неконтролирано плачел и го молел Брус да му прости. Ештон му рекол дека е уништен, бидејќи Деми консултирала адвокати за развод, и го замолил Брус да ја предомисли “, изјавил неименуван извор. Брус наводно не му простил на Ештон, но сепак разговарал со Деми и ја советувал дека, ако има намера да го спаси својот брак, да оди на вообичаеното брачно советување, наместо на консултации во Кабала центарот, каде што наводно и била.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş