Ештон направил листа на правила за тоа како да биде подобар сопруг!?? Џабе се мачи малиот:)))

4 ноември, 20110
ashton_kutcher_1024x768_60

Со цел да ја поврати довербата на неговата сопруга Деми Мур (48), Ештон напишал листа на правила кои треба да ги следи за да биде подобар сопруг. Ештон Качер (33) смета дека тоа ќе го постигне ако помалку време поминува на Твитер, ако повеќе и се посвети на Кабалата, и ако помалку контактира со други жени. Деми била скршена откако дознала дека тој ја изневерил со Сара Лил на нивната шест-годишнина од бракот.

– Ештон се чувствува ужасно бидејќи толку многу ја повредил Деми. Тој и кажал дека една вечер ќе напише своја сопствена листа на правила за подобар брак. Деми плачеше додека ја читаше листата, но не е сигурна дали  е тоа доволно за да му прости, открил неименуван извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş