Ева Лонгорија сеуште ја погодува разводот со Тони

16 март, 20110
eva-longoria

Ева Лонгорија иако ужива во љубовта со младото момче, сепак во своето најново интервју за магазинот “Alure” изјавила дека сеште ја погодува разводот со Тони Паркер.

Таа изјавила дека поминува низ навистина тешки периоди, и сеуште со солзи во очите одговара на прашањата за разводот. На прашањето дали е во врска со помладиот од неа, пејачот Едуардо Круз, таа одговорила дека моментално е во преодна фаза, и се навикнува на новите работи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma