Порно дивата која се забавуваше со Чарли Шин се обиде да се самоубие

16 март, 20110
kacey-jordan

Кејси Џордан, 22, порно дивата која беше дел од 36 часовната луда забава со Чарли Шин имаше неуспешен обид за самоубиство. Таа била пронајдена од старана на полицијата во хотелска соба, со исеченици во пределот на вените и многу празни шишиња од алкохол и апчиња околу неа.

Полицијата веднаш ја пренела во болница, каде таа успешно закрепнала. Многу набрзо по тоа, таа на својот профил на Твитер објавила дека се чувствува подобро но и осамено и дека и фали некој до неа во болничкиот кревет.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi