Кети Пери ќе го позајми гласот за Штрумфета

16 март, 20110
lollipopkatyperry-809894

Познатата пејачка ќе го позајми гласот за новиот 3Д филм Штрумфови. Пејачката чии спотови не ретко изгледаат како цртани филмови, ќе се појави прв пат на големото платно во облик на анимиран лик. Филмот за штрумфовите треба да излезе на почетокот во август месец. Приказната ќе се одвива во Њујорк, каде штрумфовите ќе се обидуваат да го најдат патот до нивното село.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi