Ева Лонгорија во ноќен провод со насилен кошаркар! А да си бркнеш ти фудбалерче:)))

1 ноември, 20110
eva-longoria-dating-matt-barnes-picture

Откако Ева Лонгорија и Мет Барнс биле забележани во исто друштво како се забавуваат по клубовите во Њујорк, веднаш почнале шпекулации дека станува збор за нов пар, но актерката веднаш тоа го негирала.

Шпекулациите дека Ева и Мет се нов пар ги демантирал портпаролот на актерката, но и самата Ева Лонгорија на Твитер се потрудила да ја објасни својата страна на приказната.

“Мет и јас не сме заедно. Ние заедно работиме на еден хуманитарен настан “, напишала на својот профил Ева Лонгорија.

Инаку, Мет пред извесно време бил уапсен за семејно насилство врз неговата, сега екс-девојка, Глорија Гевин.

Лонгорија, наводно, се уште не ја прекинала врската со братот на Пенелопе Круз, Едуардо Круз, пишуваат американските медиуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi