Ева Лонгорија во Шпанија

27 јуни, 20110
evalongoriaieduaradocruz62526062011

Ева Лонгорија сеуште ужива во врската со Едуард Круз, братот на познатата глумица Пенелопе. Со голем фотоапарат со себе и Едуард до себе, Ева блескала од среќа додека шетала низ Мадрид. Познатиот пар овие денови го поминува своето време во Шпанија, а покрај нив и голем број медиуми, а нив тоа воопшто не им смета. Едуардо ја прошетал Ева низ неговиот роден град, а го посетиле и неговото семејство.

Едуардо е десет години помлад од актерката, но тоа не е пречка во нивната врска. За да покаже колку добро си поминуваат, Ева објавила фотографија, као тие уживаат во ресторан.   Во текот на престојот во Шпанија  тие биле во друштво на Пенелопе Круз и Хавиер Бардем. По се изгледа дека Пенелопе сепак ја прифатила девојката на нејзиниот брат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit