Eva Mendes за Peek & Cloppenburg

4 мај, 20110
naslovna evamendesforpeekandcloppenburg4-2

Атрактивната Eva Mendes е дел од рекламната кампања на модниот бренд Peek & Cloppenburg. Новата колекција е наречена “Summer Styles With Eva Mendes”. На фотографиите таа позира во најновите парчиња, а во позадина се најголемите градови во Европа, Америка и Австралија.

Погледенете дел од фотографиите за новата колекција како и дел од тоа како се правеле истите.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uXUc3Hm4cb4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma