Evan Rachel Wood: Можам да бидам и со мажи и жени, сеедно ми е

19 април, 20110
evan

Evan Rachel Wood, веројатно позната во јавноста по врската со Marilyn Manson, сега кога повеќе не се заедно откри дека нема ништо против да почне врска со жена.

Немам против да ме освои маж кој се шминка, или жена. Јас пораснав со David Bowie, и од секогаш сум била отворена кон андрогените работи. Излегувам и со жени, но во таквите врски јас ја превземам улогата на “мажот”, изјавила 23 годишната Evan.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/