Фановите на Џастин Бибер сакаат да ја убијат неговата девојка

30 мај, 20110
r vanity fair party 4 280211

Иако не е новост дека актерката Селена Гомез прима закани за смрт откако е со Џастин Бибер, но овој пат работите излегоа од контрола. По одморот на Хаваите и фотографиите кои излегоа, како двојката се бакнува, таа добивала закани секојдневно. Една негова обожавателка на Twitter напишала: “На Селена многу наскоро и претстои долга, спора и болна смрт”. Друга пак и напишала дека ќе ја убие додека спие.

Ни на Fаcebook работите не се нешто подобри. Таму пак направиле група “Ја мразам Селена Гомез затоа што е во врска со мојот маж”. Но, има и такви фанови кои се обидуваат да ја смират топката.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma