Фармацевска фирма во Кина, работи во прелуксузна палата!

7 ноември, 20110
harbin-pharmaceutical-group-offices-04

Овој луксузен ентериер на деловна зграда е во сопствеништво на Харбид Фармацеутикал Груп Сикс фабриката во Харбин, во најсеверната провинција во Кина, Хеилонгианг. Зградата содржи 3 спрата од канцеларии и уште 3 спрата „музеј“ , кој припаѓа на фармацевскава зграда.

Повеќе изгледа како луксузна палата за некој од најбогатите светски лидери, но сепак ова е ентериер на деловна зграда. Уште поизненадувачки е фактот што се наоѓа во Кина, земјата позната како минималистичка и функционален пристап.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş