Фелисијано Лопез ќе биде татко на Енди Мареј

1 јули, 20110
tenis

И додека Енди се мачи да го освои Вимблдон и да ги израдува “клетите” енглези, мајка му парче прави зад Вимблдонската сцена. Имено, Џуди се сплеткала со Фелисијано Лопез. Старката си го прави кеифот каде стигне, а ние ќе мора да причекаме да видиме кој од колегите на синот ќе “бидне” и негов официјален татко. Па зарем има врска дали таткото е помлад од синот? Важно е да се деца “воле”:)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/