Њујорк, Њујорк!

1 јули, 20110
Њујорк, Њујорк!

Во последно време се повеќе популарни стануваат снимките од фотографите кои прават timelaps особено од градовите.

Овој пат видете го Њујорк од очите на фотографот Josh Owens.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/