Фестивал на калта

26 јуни, 20110
naslovna festival

Музичкиот фестивал Гластонбери се претвори во фестивал на калта. Со оглед на тоа дека со денови пред фестивалот врнеше дожд, погледнете како изгледаше атмосферата таму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi