Филмски остварувања кои ја одбележаа 2011 – та година

21 декември, 20110
filmography 2011_1

На You Tube се појави компилација од 230 филмови кои ја означија оваа година.

Ако немате многу време за да ги видите филмовите, а не сакате нешто да пропуштите тогаш погледнете ги набрзина сите достигнувања кои ја одбележаа 2011 –та година.

Драма, комедија, акција, трилер, научна фантастика, има за секого по нешто.

httpv://www.youtube.com/watch?v=QgTsQW9tyHg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma