Наскоро ќе станат дедо и баба, а се разведуваат :(((

21 декември, 20110
Beyonce

Родителите на популарната пејачка Бијонсе, Тина и Метју се разведоа после 31 година брак.

Иако како причина за развод беа наведени непомирливите разлики во карактерите, вистинската причина е неверството на Метју. Од вонбрачната афера, во февруари минатата година доби син.

Судскиот процес траеше две години, бидејќи Тина и Метју извесен период беа помирени, поради што постапката беше прекината. Покрај Бијонсе тие ја имаат својата ќерка Соланге.

Распеаната дива Бијонсе во август ја објави веста дека ќе стане мајка, а медиумите шпекулираа дека ќе роди ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma