Анџелина му купи “чуден“ подарок на Бред Пит за роденден

21 декември, 20110
Анџелина Џоли & Бред Пит

Анџелина Џоли со своите шест деца ја посетија најголемата продавница за сувенири и играчки во САД, каде што тие заедно одбрале оригинален подарок за роденденот на Бред Пит.

Му купиле мала играчка – папагал што “пцуе“, бидејќи мислеле дека Бред ќе биде воодушевен од оригиналноста на подарокот.

“Анџелина има купувано и порано кај нас. Таа е многу љубезна и спонтана, а исто така е преубава. На нејзините деца им купи по една играчка”, рече сопственикот на продавницата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma