ФОТО: Берлускони им го привлекува вниманието на жените и во Парламентот

23 јуни, 20110
article-1366779-0B2C115000000578-239_634x339

Познато е дека италијанскиот премиер Силвио Берлускони има репутација на голем “женкар“, а тоа уште еднаш се потврди со вниманието кое го доби од министерката за туризам.
Дури и во Парламентот, италијанскиот премиер ужива во интимните моменти со своите колешки. Тој дури уживал и во вниманието добиено од министерката за туризам Виториа Брамбиле.

Додека во Парламентот се водела дебата за финансиите на Европа и Грција, министерката се наведнала над премиерот и му шепотела нешто на уво.

Тој останал да седи, ја слушал внимателно, додека убавата министерка цело време го држела за рака. И двајцата изгледале многу задоволно и среќно.

Седумдесет и четири годишниот Берлускони е обвинет за секс со тинејџерка, инаку стомачна танчарка на една од неговите “бунга – бунга“ забави.

Тој исто така е обвинет и дека на жените им давал пари и накит во замена за секс.

Извор: Нетпрес

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/