Фото: Nicole снимаше спот за “Right There”

11 мај, 20110
Nicole naslovna

Атрактивната Nicole Scherzinger снимаше нов видео запис за песната “Right There”, песна која се наоѓа на нејзиниот нов соло албум “Killer Love”.

Додека да биде готов спотот останува да видиме како Nicloe изгледа преку фотографиите кои се направени за време на снимањата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi